United Islands
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
United Islands

Το στεκι μας
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 εδω οι αιτησεις παρακαλω........

Πήγαινε κάτω 
+2
jamesdj
choco
6 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
choco
Admin



Αριθμός μηνυμάτων : 24
Ημερομηνία εγγραφής : 14/04/2008
Ηλικία : 38

εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΤρι Απρ 15, 2008 12:58 am

Θέλετε και εσείς να μπείτε στο τάγμα μας; Καντε μας μια αίτηση Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://unitedislands.catsboard.com
Tzimhs
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: aithsh   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠεμ Απρ 24, 2008 7:11 pm

Exw protevousa se marmaro kai apoikies(2) se guali kai se 8eio....An 8elete valte me stin summaxia sas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzimhs
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: LOL   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠεμ Απρ 24, 2008 7:12 pm

stigma protevousas 63:57
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Tzimhs
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠεμ Απρ 24, 2008 7:13 pm

HELLAS.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
alexios
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Συμμετοχη στη συμμαχία   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Απρ 28, 2008 11:35 pm

Καλησπέρα,
Θα ήθελα να μπω στη συμμαχία σας. Το ingame name είναι alexsot, οι πόλεις μου είναι Αλεξανδρεια (πρωτεύουσα, νησί Osutia, 31:51, Θείο) και Αλεξανδρέττα (αποικία, νησί Lainios, 32:51, Γυαλί).
Ευχαριστώ!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Geokap
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΣαβ Μάης 03, 2008 6:57 pm

Γεια σας,
Θα ήθελα να μπω στη συμμαχία. Το ingame name είναι Geokap, οι πόλεις μου είναι Seli (Endietia, 65:74, μάρμαρο) και Pigadia (Atoos, 64:74,θείο).
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xai
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Symmetoxh stous UNI   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΚυρ Μάης 04, 2008 7:38 pm

TI prepei na kanw gia na mpw sti summaxia sas ? Exete polemo me kanenan? Symmaxies?

Exw 2 nhsia 79:51 kai 78:49
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul25
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: aitisi   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΚυρ Μάης 04, 2008 9:04 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΣΥΜΑΧΙΑ ΣΑΣ ΑΝ ΓΙΝΕΤΕ ΕΧΩ 3 ΠΟΛΕΙΣ ΜΕ ΠΡΩΤΕΥΣΑ ΤΗ makedonia(46,38)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
paul25
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: aitisi   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΚυρ Μάης 04, 2008 9:05 pm

(46,38) gyali
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
- Ni
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Simetoxi stin simaxia sas.   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 05, 2008 4:27 pm

Gia sas ime enas neo pextis alla pistevo oti exo prosoda. Ime idi sto epipedo 9 kai exo enan poli kalo strato. Episis ipostirizo para poli tu filus m kai ime pistos se aftus kai ksero na tus ipostirizo...To psevdonimo mu sto ine theheros2 kai i poli mu onomazete karpenisland. Vriskete sto simio X: 16 Y:51. Efxaristo gia ton xrono sas kai tin prosoxi p diksate se afto to thema. Gia sas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jesus
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: aithsh   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΤρι Μάης 06, 2008 9:54 pm

tha thela na kanw aitish gia thn sumaxia sas. eimai idh stous spartans2 alla epidh den eimai efxaristimenos apo th genikh drash tous tha thela na alaxw. eimai sth bathmologia sth thesh 307 me 10.473 bathmous me 3 apikoies guali marmaro kai krasi oi opoies einai lvl 16, 14 k 14. ingame name einai jesus
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ypatia
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: συμμετοχη στη συμμαχια UNI   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠαρ Μάης 09, 2008 6:02 pm

Καλησπέρα
Θα ήθελα να γινω μελος της συμμαχίας σας.
Η πρωτεύουσα μου ειναι η ΑΛΑΓΟΝΙΑ 59:80 σε γυαλί Κι εχω αλλες δυο αποικιες με κρασί και μάρμαρο.
Το username Μου στο παιχνιδι είναι υπατία στο forum ypatia
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Taralala
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: etisi   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠαρ Μάης 09, 2008 10:54 pm

8a i8ela na me balete stin simaxia farao rendeer gt anebeno grigora k........ta kalitera epodai...........
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jamesdj
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 2
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2008

εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΣαβ Μάης 10, 2008 5:00 pm

Θέλω να μπω στη συμμαχία σας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
DONS
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΑΙΤΗΣΗ ΓΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΣαβ Μάης 10, 2008 5:47 pm

Kalispera. exo 2 poleis-protevouses anexartites metaxi tous oi opies ine: 1)DON me onomapaixti DONS (57-85) (kristalo) kai 2)Corleone me
onoma paixti THE(79-51) (marmaro). epithimo na me siberilavete stin simaxia sas. gia epikinonia parakalo sto[ DON me onomapaixti DONS (57-85)] . ta nisia mou stin diathesi sas. efxaristo.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lamp
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: entaksi   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΚυρ Μάης 11, 2008 8:34 pm

parakalo dexteite me stin symaxia sas
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lord_kas
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2008
Ηλικία : 31
Τόπος : ioannina

εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 12, 2008 7:37 pm

choco έγραψε:
Θέλετε και εσείς να μπείτε στο τάγμα μας; Καντε μας μια αίτηση Wink
paidia ginete na mpw sth sumaxi?pisteuw oti eimai kalos kai mporrw na boithisw polu thn sumaxia!!!apanthste mou parakalw
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
lamp
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2008
Τόπος : CHANIA KPHTH

εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αιτηση   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 12, 2008 7:57 pm

Παρακαλω να με δεχτειτε στην συμμαχια σας Ζω στον κοσμο Α, στο νησί Dozoios[59:25] στην πόλη ISSIMO_KALATHAS (παραγωγη θειαφι ειπεδο 9) και μια αποικία (Warteios[60:25] > ISSIMO_MARKET2) παραγωγη κρασι

με τιμη lamp Question Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
jordrako
Νεοσύλλεκτος
Νεοσύλλεκτος



Αριθμός μηνυμάτων : 1
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2008

εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΤετ Μάης 14, 2008 10:14 am

θα ήθελα να γίνω μέλος της συμμαχίας σας
έχω πρωτεύουσα επίπεδο 11 με γυαλί Μεγαλόπολη 72 38
αποικία με μάρμαρο επιπέδου 9
και αποικία με κρασί επιπέδου 5
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Phaedra
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: symmaxia   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠεμ Μάης 15, 2008 12:41 am

Καλησπέρα, θα ήθελα να γίνω μέλος της συμμαχίας σας.

Τα νησιά μου είναι τα εξής

Ατλαντίδα Liteios [76:41]
Ατλαντίδα 2 Bribeos [75:41]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ippoliti
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: εδω οι αιτησεις παρακαλω........   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΠαρ Μάης 16, 2008 5:44 pm

Χωράει μια Αμαζόνα στη συμμαχία σας;

Είμαι η ippoliti

από την πόλη Amazonia

στο νησί Rhiphaios (69,83)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ippoliti
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: συνέχεια   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΣαβ Μάης 17, 2008 11:24 pm

και εχω αποικια την AmazoniaTal
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kaplanis
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: PLEASE HELP....   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 19, 2008 1:58 pm

ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...... ΕΧΩ ΠΡΩΤΕΥΟΥΣΑ ΤΗΝ Sotiroupolis ΣΤΟ ΝΗΣΙ Cheeios[49:45] ΜΕ ΓΥΑΛΙ ΚΑΙ ΞΥΛΟ... ΜΕ ΕΧΟΥ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΣΤΙΣ ΕΠΙΘΕΣΕΙΣ.... PLEASE HELP ME....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
odyseus
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: αιτηση ενταξης στην συμμαχια   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 19, 2008 3:47 pm

θα ήθελα να γινω μέλος της συμμαχίας σας. έχω την πρωτεύουσα στο 78:53 σε νησι με κρασι και μια αποικία στο 81:53 σε νησί με γυαλί και μια αποικία στο 82:54 με μαρμαρο.

Names: Zarakas, Zarakas I & II
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
hitmanak
Επισκέπτης




εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: 8elw na ginw melos!!!!!!!!!!!   εδω  οι αιτησεις παρακαλω........ Icon_minitimeΔευ Μάης 26, 2008 4:41 pm

8elw na ginw melos exw 3 nisia ston kosmo alpha plz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
εδω οι αιτησεις παρακαλω........
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
United Islands :: ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΟΥΣ UNI-
Μετάβαση σε: